Fani komiksów

To ja, Kociara444. Niektórzy mogą mnie kojarzyć, a inni pewnie łapią się za głowę i pytają "Kto to do cholery jest?!", więc tłumaczę. Jestem Agata ze stron kociara444.pinger.pl i kociara444.deviantART.com mająca fioła na punkcie komiksów. I nie tyle ich czytania, co tworzenia. Liczę, że nie jestem sama, więc założyłam to forum, by poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Podpisuję się "Właścicielka KP", bo jest to mój tak zwany OC, choć ja nazywam go po prostu postacią komiksową. Przywitajcie się z nim. Na prawdę warto!


#1 2014-08-10 11:38:52

 Właścicielka KP

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-09
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Gdzie można nas znaleźć

Tutaj śmiało możecie się reklamować. Tylko, proszę Was, oprócz strony internetowej dodajcie jeszcze jakiś tekst na jej temat od siebie. Moje strony:
kociara444.pinger.pl- Mój blog. Zamieszczam tam swoje prace, przemyślenia, czasem też ciekawostki o kotach.
kociara444.deviantART.com- mój DA
ask.fm/kotwpaski- Tego aska prowadzi sam KP i chętnie odpowie na dręczące Was pytania
opisz-mnie.pl/kociara444- śmiało możecie pochlebiać, krytykować, cokolwiek


Kto powiedział, że bycie szalonym to coś złego?

Offline

 

#2 2014-08-10 14:40:26

 Guciowata

Biedny mały żuczek, który dopiero co odkrył nasze forum

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2014-08-10
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: Gdzie można nas znaleźć

guciowata.pinger.pl - mój blog o...wszystkim xD zamieszczam tu moje rysunki, opowiadania, przeżycia, muzykę...

guciowata.pun.pl - moje forum o MLP, Anime, muzyce, grach...Można tutaj pograć w gry forumowe i podzielić się różnymi informacjami

pinkespeon.deviantart.com - mój DA

https://www.youtube.com/channel/UCxJhd2 … g87RLwN1Zw - mój kanał na Youtube ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.outsiders.pun.pl www.3daysgrace.pun.pl www.czikitamenager2008.pun.pl www.capowrzesnia.pun.pl www.birthofshinobi.pun.pl