Fani komiksów

To ja, Kociara444. Niektórzy mogą mnie kojarzyć, a inni pewnie łapią się za głowę i pytają "Kto to do cholery jest?!", więc tłumaczę. Jestem Agata ze stron kociara444.pinger.pl i kociara444.deviantART.com mająca fioła na punkcie komiksów. I nie tyle ich czytania, co tworzenia. Liczę, że nie jestem sama, więc założyłam to forum, by poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Podpisuję się "Właścicielka KP", bo jest to mój tak zwany OC, choć ja nazywam go po prostu postacią komiksową. Przywitajcie się z nim. Na prawdę warto!


#1 2014-08-10 10:54:05

 Właścicielka KP

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-09
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Przedstawcie się!

Cześć, hejka, witam, (jak kto woli...) na nowym forum! Mam fioła na punkcie tworzenia komiksów, i jest mi bardzo miło, jeżeli ty też. Ale tak o, gapiąc się na monitor się tego nie dowiem... no chyba, że pozostawisz po sobie jakiś ślad! Tak więc przedstaw się! Napisz o sobie, swoich zainteresowaniach, włosach, piegach, okularach, nowych sandałach, które kupiłeś/aś na bazarku koło szkoły, o pająku, którego twój tata znalazł wczoraj w wannie, napisz cokolwiek, o czym chcesz mnie poinformować. To na pewno będzie ciekawy początek.
~~ Właścicielka KP
PS. Przepraszam za aktualny wygląd, ale forum zostało przed chwilą założone, trochę odpocznę i postaram się tu trochę ogarnąć...


Kto powiedział, że bycie szalonym to coś złego?

Offline

 

#2 2014-08-10 14:37:16

 Guciowata

Biedny mały żuczek, który dopiero co odkrył nasze forum

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2014-08-10
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: Przedstawcie się!

Hej Jestem Ania ^^ Niedawno skończyłam 15 lat, mieszkam w Krakowie i interesuję się:
-rysowaniem
-pisaniem
-grami
-muzyką
-książkami, komiksami również Chociaż ja bardziej czytam komiksy niż je robię, bo niestety nie bardzo potrafię

Offline

 

#3 2014-08-10 21:34:15

 Właścicielka KP

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-09
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Przedstawcie się!

Co kto lubi, choć pamiętaj, że ćwiczenie czyni mistrza Witam na forum


Kto powiedział, że bycie szalonym to coś złego?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.badboys2.pun.pl www.im-agh.pun.pl www.rasengannaruto.pun.pl www.zagadeczki.pun.pl www.aurora-forum.pun.pl